vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@sobab.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@sobab.se

Fardos Almushref

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Anna Dahl

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Anders Svensson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
anders.svensson@curonova.se

Shireen Alshanaa

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727240022
E-post:
shireen.alshanaa@curonova.se

Fuat Altun

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Linda Svensson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Charlotté Markhester

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0704104101
E-post:
charlotte.markhester@curonova.se

Malin Johansson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
073-681 75 45
E-post:
malin.johansson@curonova.se

Robert Peuravaara

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0733693040
E-post:
robert.peuravaara@curonova.se

Sozdar Mohamad

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Maria Ahl

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Anna Nylhammar

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Claudia Zawadzki

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Robert Andersson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?