vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Lena Torneus

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-601 05 94
E-post:
lena.torneus@curonova.se

Malin Wallman

Studie- och Yrkesvägledare
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-401 90 01
E-post:
malin.wallman@curonova.se

Madeleine Svensson

Studie- och Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-401 77 19
E-post:
madeleine.svensson@curonova.se

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Rajep Shahin

Språkstöd
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
E-post:
rajep.shahin@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd och Mitt
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Linda Svensson

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Ricardo Marquina

Områdesansvarig
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Carl Mårtensson

Områdesansvarig
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-0929066
E-post:
carl.martensson@curonova.se

Annette Roos

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
079-5853507
E-post:
annette.roos@curonova.se

Zarre Othman

Matchare/Företagsrådgivare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730-788056
E-post:
zarre.othman@curonova.se

Anna Johansson

Matchare/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Fardos Almushref

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Anna Dahl

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Sozdar Mohamad

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Maria Ahl

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Claudia Zawadzki

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Robert Andersson

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Mikaela Steinbach

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mikaela.steinbach@curonova.se

Alicia Attfors

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730-76 32 71
E-post:
alicia.attfors@curonova.se

Sheribane Gashi

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0738-103 208
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Mouhsen Saleh

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mouhsen.saleh@curonova.se

Therese Kodjo

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Mia Johansson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mia.johansson@curonova.se

Torbjörn Falk

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
072-4013713
E-post:
torbjorn.falk@curonova.se

Sally Hussain

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730741979
E-post:
sally.hussain@curonova.se

Jenny Lanka

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0795853533
E-post:
jenny.lanka@curonova.se

Olivia Berg

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 25
E-post:
olivia.berg@curonova.se

Jessica John

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-006 64 75
E-post:
jessica.john@curonova.se

Fuat Altun

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Kristoffer Ahlström

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-092 91 44
E-post:
kristoffer.ahlstrom@curonova.se

Helene Thornander

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-585 35 38
E-post:
helene.thornander@curonova.se

Linda Larsson

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
010-405 20 13
E-post:
linda.larsson@curonova.se

Mona Bjerborn

Matchare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-401 77 84
E-post:
mona.bjerborn@curonova.se

Thomas Eng

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 56
E-post:
thomas.eng@curonova.se

Rania Khalil

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-401 10 92
E-post:
rania.khalil@curonova.se

Madde Jansson

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
073-3693040
E-post:
madde.jansson@curonova.se

Elin Gustafsson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 27 24
E-post:
elin.gustafsson@curonova.se

Josefin Ydringer

Matchare
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 45
E-post:
josefin.ydringer@curonova.se

Mikaela Karlsson

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
072-401 91 45
E-post:
mikaela.karlsson@curonova.se

Ismail Rammo

Matchare
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-601 35 24
E-post:
ismail.rammo@curonova.se

Anna Nylhammar

Lead Manager
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@curonova.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@curonova.se

Pernilla Axflo

Företagsrådgivare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Muzhgan Habibi

Administratör
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 39
E-post:
muzhgan.habibi@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?