vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Lena Torneus

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-601 05 94
E-post:
lena.torneus@curonova.se

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Rajep Shahin

Språkstöd
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
E-post:
rajep.shahin@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Linda Svensson

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Ricardo Marquina

Områdesansvarig
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Carl Mårtensson

Områdesansvarig
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-0929066
E-post:
carl.martensson@curonova.se

Thomas Eng

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 56
E-post:
thomas.eng@curonova.se

Rania Khalil

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-401 10 92
E-post:
rania.khalil@curonova.se

Anna Nylhammar

Lead Manager
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@curonova.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@curonova.se

Mari Hartvigsdotter

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mari.hartvigsdotter@curonova.se

Anna Johansson

Coach/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Zarre Othman

Coach Matchare Säljare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730-788056
E-post:
zarre.othman@curonova.se

Fardos Almushref

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Anna Dahl

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Sozdar Mohamad

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Maria Ahl

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Claudia Zawadzki

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Robert Andersson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Mikaela Steinbach

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mikaela.steinbach@curonova.se

Alicia Attfors

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730-76 32 71
E-post:
alicia.attfors@curonova.se

Sheribane Gashi

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0738-103 208
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Mouhsen Saleh

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mouhsen.saleh@curonova.se

Therese Kodjo

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Mia Johansson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mia.johansson@curonova.se

Torbjörn Falk

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070 510 61 40
E-post:
torbjorn.falk@curonova.se

Sally Hussain

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730741979
E-post:
sally.hussain@curonova.se

Asmaa Karlsson

Coach
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
079 585 35 08
E-post:
asmaa.karlsson@curonova.se

Jenny Lanka

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0795853533
E-post:
jenny.lanka@curonova.se

Munira Alkhateeb

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0790066303
E-post:
munira.alkhateeb@curonova.se

Ida Claeson

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
010 889 98 15
E-post:
ida.claeson@curonova.se

Olivia Berg

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 25
E-post:
olivia.berg@curonova.se

Malin Wallman

Coach
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-401 90 01
E-post:
malin.wallman@curonova.se

Jessica John

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-006 64 75
E-post:
jessica.john@curonova.se

Fuat Altun

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Kristoffer Ahlström

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-092 91 44
E-post:
kristoffer.ahlstrom@curonova.se

Josefin Ydringer

Coach
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 45
E-post:
josefin.ydringer@curonova.se

Helene Thornander

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-585 35 38
E-post:
helene.thornander@curonova.se

Linda Larsson

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
010-405 20 13
E-post:
linda.larsson@curonova.se

Mona Bjerborn

Coach
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-401 77 84
E-post:
mona.bjerborn@curonova.se

Annette Roos

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
079-5853507
E-post:
annette.roos@curonova.se

Nannan Mu

Administratör
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
010 898 58 68
E-post:
nannan.mu@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?