vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Ayman Alnaief

Säljare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
E-post:

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Vida Huynh

Studie & Yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Bashir Abdi

Språkstöd
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bashir.abdi@curonova.se

Madelene Hansson

SYV/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0705770509
E-post:
madelene.hansson@curonova.se

Ola Hagberg

SYV/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Jimmy Sjökvist

Regionchef Norr
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Nina Hamrin

Regionchef Mitt
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Tomas Forsberg

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 00 61
E-post:
tomas.forsberg@curonova.se

Henrik Eriksson

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Carola Swanljung

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Urban Fägnell

Områdesansvarig
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703014940
E-post:
urban.fagnell@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@sobab.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@sobab.se

Nannan Mu

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070 458 09 94
E-post:
nannan.mu@sobab.se

Mari Hartvigsdotter

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mari.hartvigsdotter@sobab.se

Sandra Alfredsson

HR-ansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 2020601
E-post:
sandra.alfredsson@curonova.se

Mikael Ahnell

Coach/Säljare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702-647155
E-post:
mikael.ahnell@curonova.se

Anna Johansson

Coach/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Tommy Andersson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Fardos Almushref

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Anna Sjölund

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Anna Dahl

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Daniel Haaranen

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Semerab Belay

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Shireen Alshanaa

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727240022
E-post:
shireen.alshanaa@curonova.se

Fuat Altun

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Hans Birger Andersson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Maha Alganadi

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770441
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Linda Svensson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Stefan Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Therese Näslund

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5866358
E-post:
therese.naslund@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Robert Peuravaara

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0733693040
E-post:
robert.peuravaara@curonova.se

Karzan Zemanson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Malin Olsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Kennet Loberg

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0735870478
E-post:
kennet.loberg@curonova.se

Sozdar Mohamad

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Maria Ahl

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Marie Ohlsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Nils Werner

Coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Berit Lundqvist

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Anna Nylhammar

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Mattis Lu

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Therese Pettersson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 60
E-post:
therese.pettersson@curonova.se

Peggy Goulding

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Suss Duse Hodig

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

Maria Cronqvist

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Claudia Zawadzki

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Kristina Åsén

Coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
073-582 78 46
E-post:
kristina.asen@curonova.se

Christer Stengel

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Anja Lenner

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-089 79 89
E-post:
anja.lenner@curonova.se

Gustav Swärd

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-577 08 10
E-post:
gustav.sward@curonova.se

Robert Andersson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Mikaela Steinbach

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mikaela.steinbach@curonova.se

Alicia Attfors

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730-76 32 71
E-post:
alicia.attfors@curonova.se

Ricardo Marquina

Coach
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Sheribane Gashi

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Mouhsen Saleh

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mouhsen.saleh@curonova.se

Ingemar Waara

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
073-8323530
E-post:
ingemar.waara@curonova.se

Therese Kodjo

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Eva Nyman

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
073-0788056
E-post:
eva.nyman@curonova.se

Jenny Liseblad

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
E-post:
jenny.liseblad@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?