vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-6267525
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Madelene Hansson

Studie & Yrkesvägledare/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0705770509
E-post:
madelene.hansson@curonova.se

Semerab Belay

Språkstöd
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
076-7951266
E-post:
johan.strang@curonova.se

Jimmy Sjökvist

Regionchef Norr
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770324
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Nina Hamrin

Regionchef Mitt
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Tomas Forsberg

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 00 61
E-post:
tomas.forsberg@curonova.se

Henrik Eriksson

Områdesansvarig
Område:
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Tommy Andersson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Fardos Almushref

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Anna Sjölund

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Daniel Haaranen

Coach
Område:
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Anna Dahl

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Anders Svensson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730558997
E-post:
anders.svensson@curonova.se

Shireen Alshanaa

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727240022
E-post:
shireen.alshanaa@curonova.se

Imad Yousef

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0702458751
E-post:
imad.yousef@curonova.se

Fuat Altun

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Hans Birger Andersson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Maha Alganadi

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Hanna Göllas

Coach
Område:
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
hanna.gollas@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Coach
Område:
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Linda Svensson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Therese Näslund

Coach
Område:
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.naslund@curonova.se

Stefan Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Ola Hagberg

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Charlotté Markhester

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0704104101
E-post:
charlotte.markhester@curonova.se

Malin Johansson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
073-681 75 45
E-post:
malin.johansson@curonova.se

Robert Peuravaara

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0733693040
E-post:
robert.peuravaara@curonova.se

Karzan Zemanson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Malin Olsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?