vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Ricardo Marquina

Områdesansvarig
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Malin Wallman

Studie- och Yrkesvägledare
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-401 90 01
E-post:
malin.wallman@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Elin Gustafsson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 27 24
E-post:
elin.gustafsson@curonova.se

Marie Ohlsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Kristoffer Ahlström

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-092 91 44
E-post:
kristoffer.ahlstrom@curonova.se

Carola Swanljung

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Jenny Lanka

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0795853533
E-post:
jenny.lanka@curonova.se

Suss Duse Hodig

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

Madeleine Svensson

Studie- och Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-401 77 19
E-post:
madeleine.svensson@curonova.se

Faisal Okla

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0790066322
E-post:
faisal.okla@curonova.se

Annette Roos

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
079-5853507
E-post:
annette.roos@curonova.se

Anna Johansson

Matchare/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Malin Olsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Mona Bjerborn

Matchare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-401 77 84
E-post:
mona.bjerborn@curonova.se

Jimmy Sjökvist

COO
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Hans Birger Andersson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Mohanad Smirat

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 092 34 12
E-post:
mohanad.smirat@curonova.se

Frida Lannerhjelm

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-601 05 18
E-post:
frida.lannerhjelm@curonova.se

Viktor Lander

Områdesansvarig/Matchare
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 19 86
E-post:
viktor.lander@curonova.se

Peggy Goulding

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Robert Andersson

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Nina Hamrin

Marknads- och webbansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Azhin Bahaldin

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790066506
E-post:
azhin.bahaldin@curonova.se

Anna Dahl

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Susanne Emretsson

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-5770810
E-post:
susanne.emretsson@curonova.se

Sozdar Mohamad

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Hind Yakzan

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0724016841
E-post:
hind.yakzan@curonova.se

Maria Gullwer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 99 43
E-post:
maria.gulwer@curonova.se

Edit Holländer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
076-492 17 90
E-post:
edit.hollander@curonova.se

Bashir Abdi

Språkstöd
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bashir.abdi@curonova.se

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd och Mitt
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Madde Jansson

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
073-3693040
E-post:
madde.jansson@curonova.se

Jessica John

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-006 64 75
E-post:
jessica.john@curonova.se

Thor Pleijel

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 93 47
E-post:
thor.pleijel@curonova.se

Michael Svensson

Kvalitéts- & Utbildningsansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
michael.svensson@curonova.se

Isabelle Gilezan

HR-administratör
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
076-492 87 80
E-post:
isabelle.gilezan@curonova.se

Claudia Zawadzki

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Per-Olof Borgh

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790067178
E-post:
per.o.borgh@curonova.se

Zarre Othman

Matchare/Företagsrådgivare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730-788056
E-post:
zarre.othman@curonova.se

Linda Larsson

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
010-405 20 13
E-post:
linda.larsson@curonova.se

Berit Lundqvist

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Torbjörn Falk

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
072-4013713
E-post:
torbjorn.falk@curonova.se

Muzhgan Habibi

Administratör
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 39
E-post:
muzhgan.habibi@curonova.se

Ronnie Hammarstedt

Områdesansvarig
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
079-585 35 24
E-post:
ronnie.hammarstedt@curonova.se

Therése Dobos

Företagsrådgivare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079 585 35 35
E-post:
therese.dobos@curonova.se

Semerab Belay

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Mia Johansson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mia.johansson@curonova.se

Kennet Loberg

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0735870478
E-post:
kennet.loberg@curonova.se

Pernilla Axflo

Företagsrådgivare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Ola Hagberg

Studie- och Yrkesvägledare/Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Helene Thornander

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-585 35 38
E-post:
helene.thornander@curonova.se

Renzo Noé

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 91 82
E-post:
renzo.noe@curonova.se

Ingemar Waara

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
073-8323530
E-post:
ingemar.waara@curonova.se

Ismail Rammo

Matchare
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-601 35 24
E-post:
ismail.rammo@curonova.se

Sally Hussain

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730741979
E-post:
sally.hussain@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Sheribane Gashi

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0738-103 208
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Eliisa Lönnborg

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 27
E-post:
eliisa.lonnborg@curonova.se

Vida Huynh

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Henrik Eriksson

Regionchef Norr
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@curonova.se

Rania Khalil

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-401 10 92
E-post:
rania.khalil@curonova.se

Therese Kodjo

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Karzan Zemanson

Handledare Arbetsträning
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Mattis Lu

Företagsrådgivare/Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Thomas Eng

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 56
E-post:
thomas.eng@curonova.se

Josefin Ydringer

Matchare
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 45
E-post:
josefin.ydringer@curonova.se

Christer Stengel

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Nils Werner

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Lars Lindgren

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 42
E-post:
lars.lindgren@curonova.se

Daniel Haaranen

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Kajsa Frisk

Företagsrådgivare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 601 17 20
E-post:
kajsa.frisk@curonova.se

Maria Cronqvist

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Sandra Alfredsson

HR-ansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 2020601
E-post:
sandra.alfredsson@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Dijana Markota

Administratör/Företagsrådgivare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
072-0928556
E-post:
dijana.markota@curonova.se

Carl Mårtensson

Områdesansvarig
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-0929066
E-post:
carl.martensson@curonova.se

Mikaela Karlsson

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
072-401 91 45
E-post:
mikaela.karlsson@curonova.se

Linda Svensson

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Stefan Nilsson

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Anna Nylhammar

Lead Manager
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Maria Ahl

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Anna Sjölund

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Urban Fägnell

Områdesansvarig
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 80 60
E-post:
urban.fagnell@curonova.se

Fardos Almushref

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@curonova.se

Maha Alganadi

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770441
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Lena Torneus

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-601 05 94
E-post:
lena.torneus@curonova.se

Helene Gimbergsson Anundsson

Områdesansvarig Kramfors
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 25
E-post:
Helene.ga@curonova.se

Olivia Berg

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 25
E-post:
olivia.berg@curonova.se

Razan Albunayah

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
076-492 79 25
E-post:
razan.albunayah@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?