vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Eliisa Lönnborg

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 27
E-post:
eliisa.lonnborg@curonova.se

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Alicia Attfors

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730-76 32 71
E-post:
alicia.attfors@curonova.se

Nils Werner

Coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Henok Asress Isak

Språkstöd
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 17 99
E-post:
henok.asress@curonova.se

Karzan Zemanson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Therese Kodjo

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@curonova.se

Mona Bjerborn

Coach
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-401 77 84
E-post:
mona.bjerborn@curonova.se

Therése Dobos

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079 585 35 35
E-post:
therese.dobos@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Frida Lannerhjelm

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-601 05 18
E-post:
frida.lannerhjelm@curonova.se

Torbjörn Ohlsson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6307478
E-post:
torbjorn.ohlsson@curonova.se

Lars Lindgren

coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 42
E-post:
lars.lindgren@curonova.se

Ewa Grahn

Coach
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-092 78 14
E-post:
ewa.grahn@curonova.se

Tomas Forsberg

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 00 61
E-post:
tomas.forsberg@curonova.se

Anna-Maria Tipper

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 401 68 52
E-post:
annamaria.tipper@curonova.se

Mikaela Steinbach

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mikaela.steinbach@curonova.se

Robert Andersson

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Josefine Önnerstam

Coach
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
072-401 96 49
E-post:
josefine.onnerstam@curonova.se

Hind Yakzan

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0724016841
E-post:
hind.yakzan@curonova.se

Mattis Lu

Säljare/Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Semerab Belay

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Per-Olof Borgh

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790067178
E-post:
per.o.borgh@curonova.se

Maria Gullwer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 99 43
E-post:
maria.gulwer@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Mouhsen Saleh

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mouhsen.saleh@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Kennet Loberg

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0735870478
E-post:
kennet.loberg@curonova.se

Mohanad Smirat

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 092 34 12
E-post:
mohanad.smirat@curonova.se

Asmaa Karlsson

Coach
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
079 585 35 08
E-post:
asmaa.karlsson@curonova.se

Mia Johansson

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mia.johansson@curonova.se

Linda Svensson

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Jimmy Sjökvist

COO
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Torbjörn Falk

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070 510 61 40
E-post:
torbjorn.falk@curonova.se

Stefan Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Kajsa Frisk

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 601 17 20
E-post:
kajsa.frisk@curonova.se

Anna Nylhammar

Lead Manager
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Carl Mårtensson

Områdesansvarig
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-0929066
E-post:
carl.martensson@curonova.se

Claudia Zawadzki

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Anja Lenner

Områdesansvarig
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-089 79 89
E-post:
anja.lenner@curonova.se

Renzo Noé

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 91 82
E-post:
renzo.noe@curonova.se

Vida Huynh

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Urban Fägnell

Områdesansvarig
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 80 60
E-post:
urban.fagnell@curonova.se

Berit Lundqvist

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Thomas Eng

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 56
E-post:
thomas.eng@curonova.se

Fuat Altun

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Mari Hartvigsdotter

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mari.hartvigsdotter@curonova.se

Tommy Andersson

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Sally Hussain

Coach
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730741979
E-post:
sally.hussain@curonova.se

Malin Olsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Malin Wallman

Coach
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-401 90 01
E-post:
malin.wallman@curonova.se

Ingemar Waara

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
073-8323530
E-post:
ingemar.waara@curonova.se

Hans Birger Andersson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Susanne Emretsson

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-5770810
E-post:
susanne.emretsson@curonova.se

Ida Claeson

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
010 889 98 15
E-post:
ida.claeson@curonova.se

Anna Dahl

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Azhin Bahaldin

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790066506
E-post:
azhin.bahaldin@curonova.se

Michael Svensson

Kvalitéts- & Utbildningsansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
michael.svensson@curonova.se

Sheribane Gashi

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0738-103 208
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Thor Pleijel

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 93 47
E-post:
thor.pleijel@curonova.se

Ola Hagberg

SYV/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Kristoffer Ahlström

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-092 91 44
E-post:
kristoffer.ahlstrom@curonova.se

Ricardo Marquina

Områdesansvarig
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Ronnie Hammarstedt

Områdesansvarig
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
079-585 35 24
E-post:
ronnie.hammarstedt@curonova.se

Helene Thornander

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-585 35 38
E-post:
helene.thornander@curonova.se

Nannan Mu

Administratör
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
010 898 58 68
E-post:
nannan.mu@curonova.se

Helene Gimbergsson Anundsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 25
E-post:
Helene.ga@curonova.se

Lena Torneus

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-601 05 94
E-post:
lena.torneus@curonova.se

Fardos Almushref

Coach
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Zarre Othman

Coach Matchare Säljare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730-788056
E-post:
zarre.othman@curonova.se

Annette Roos

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
079-5853507
E-post:
annette.roos@curonova.se

Maria Cronqvist

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Razan Albunayah

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
076-492 79 25
E-post:
razan.albunayah@curonova.se

Christer Stengel

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Carola Swanljung

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Maria Ahl

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Bashir Abdi

Språkstöd
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bashir.abdi@curonova.se

Edit Holländer

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
076-492 17 90
E-post:
edit.hollander@curonova.se

Rania Khalil

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-401 10 92
E-post:
rania.khalil@curonova.se

Daniel Haaranen

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Jenny Lanka

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0795853533
E-post:
jenny.lanka@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Olivia Berg

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 25
E-post:
olivia.berg@curonova.se

Sozdar Mohamad

Coach
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Marie Ohlsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Fáten Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
072-401 77 07
E-post:
faten.nilsson@curonova.se

Jessica John

Coach
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-006 64 75
E-post:
jessica.john@curonova.se

Rajep Shahin

Språkstöd
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
E-post:
rajep.shahin@curonova.se

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Munira Alkhateeb

Coach
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0790066303
E-post:
munira.alkhateeb@curonova.se

Suss Duse Hodig

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

Peggy Goulding

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Anna Johansson

Coach/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Henrik Eriksson

Regionchef Norr
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Mikael Ahnell

Säljansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702-647155
E-post:
mikael.ahnell@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?