vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Annci Olsson

Områdesansvarig
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
070-2350155
E-post:
annci.olsson@curonova.se

Thor Pleijel

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 93 47
E-post:
thor.pleijel@curonova.se

Dijana Markota

Administratör/Företagsrådgivare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
072-0928556
E-post:
dijana.markota@curonova.se

Faisal Okla

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0790066322
E-post:
faisal.okla@curonova.se

Robert Andersson

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0705-77 04 59
E-post:
robert.andersson@curonova.se

Isabelle Gilezan

HR-administratör
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
076-492 87 80
E-post:
isabelle.gilezan@curonova.se

Anna Sjölund

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Sandra Alfredsson

HR-ansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 2020601
E-post:
sandra.alfredsson@curonova.se

Therése Dobos

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079 585 35 35
E-post:
therese.dobos@curonova.se

Olivia Berg

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 25
E-post:
olivia.berg@curonova.se

Mohanad Smirat

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 092 34 12
E-post:
mohanad.smirat@curonova.se

Michael Svensson

Kvalitéts- & Utbildningsansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
michael.svensson@curonova.se

Jafar Ebrahim

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-0529508
E-post:
jafar.ebrahim@curonova.se

Fuat Altun

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0727- 31 00 22
E-post:
fuat.altun@curonova.se

Mia Johansson

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mia.johansson@curonova.se

Maria Cronqvist

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Peggy Goulding

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Henok Asress Isak

Språkstöd
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 17 99
E-post:
henok.asress@curonova.se

Ida Claeson

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
010 889 98 15
E-post:
ida.claeson@curonova.se

Josefin Ydringer

Matchare
Område:
Östergötlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 45
E-post:
josefin.ydringer@curonova.se

Claudia Zawadzki

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0702382165
E-post:
claudia.zawadzki@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Helene Gimbergsson Anundsson

Tf. Områdesansvarig Kramfors
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 25
E-post:
Helene.ga@curonova.se

Rajep Shahin

Språkstöd
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
E-post:
rajep.shahin@curonova.se

Marie Ekström

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
070-6684440
E-post:
marie.ekstrom@curonova.se

Mikael Ahnell

Säljansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702-647155
E-post:
mikael.ahnell@curonova.se

Nina Hamrin

Marknads- och webbansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Anna Nylhammar

Lead Manager
Område:
Sverige
Kontakt
Mob:
0730590518
E-post:
anna.nylhammar@curonova.se

Marie Ohlsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Linda Larsson

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
010-405 20 13
E-post:
linda.larsson@curonova.se

Josefine Önnerstam

Matchare
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
072-401 96 49
E-post:
josefine.onnerstam@curonova.se

Zarre Othman

Matchare Säljare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730-788056
E-post:
zarre.othman@curonova.se

Sally Hussain

Matchare
Område:
Blekinge län
Kontakt
Mob:
0730741979
E-post:
sally.hussain@curonova.se

Mari Hartvigsdotter

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mari.hartvigsdotter@curonova.se

Sheribane Gashi

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0738-103 208
E-post:
sheribane.gashi@curonova.se

Suss Duse Hodig

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

Viktor Lander

Områdesansvarig/Matchare
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 19 86
E-post:
viktor.lander@curonova.se

Berit Lundqvist

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Frida Lannerhjelm

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-601 05 18
E-post:
frida.lannerhjelm@curonova.se

Tommy Andersson

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Henrik Eriksson

Regionchef Norr
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Jessica John

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-006 64 75
E-post:
jessica.john@curonova.se

Rania Khalil

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-401 10 92
E-post:
rania.khalil@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Annette Roos

Områdesansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
079-5853507
E-post:
annette.roos@curonova.se

Thomas Eng

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
072-601 88 56
E-post:
thomas.eng@curonova.se

Ola Hagberg

SYV/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Johan Sträng

Regionchef Syd
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
johan.strang@curonova.se

Mikaela Steinbach

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mikaela.steinbach@curonova.se

Therese Kodjo

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
therese.kodjo@curonova.se

Maria Ahl

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730605739
E-post:
maria.ahl@curonova.se

Jenny Lanka

Matchare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0795853533
E-post:
jenny.lanka@curonova.se

Bashir Abdi

Språkstöd
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bashir.abdi@curonova.se

Eliisa Lönnborg

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 27
E-post:
eliisa.lonnborg@curonova.se

Hind Yakzan

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0724016841
E-post:
hind.yakzan@curonova.se

Razan Albunayah

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
076-492 79 25
E-post:
razan.albunayah@curonova.se

Fardos Almushref

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
073-0866105
E-post:
fardos.almushref@curonova.se

Lars Helin

Områdesansvarig
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-7803308
E-post:
lars.helin@curonova.se

Lena Torneus

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-601 05 94
E-post:
lena.torneus@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Pernilla Axflo

Kundansvarig
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-5364226
E-post:
pernilla.axflo@curonova.se

Linda Svensson

Områdesansvarig
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0766358627
E-post:
linda.svensson@curonova.se

Jimmy Sjökvist

COO
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Mouhsen Saleh

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mouhsen.saleh@curonova.se

Carl Mårtensson

Områdesansvarig
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-0929066
E-post:
carl.martensson@curonova.se

Bengt Nordenhem

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
E-post:
bengt.nordenhem@curonova.se

Wael Jaradi

Handledare Arbetsträning
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
0729376027
E-post:
wael.jaradi@curonova.se

Carola Swanljung

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Ricardo Marquina

Områdesansvarig
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
073-0719533
E-post:
ricardo.marquina@curonova.se

Stefan Nilsson

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Daniel Haaranen

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Malin Wallman

Matchare
Område:
Hallands län
Kontakt
Mob:
072-401 90 01
E-post:
malin.wallman@curonova.se

Lars Lindgren

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 42
E-post:
lars.lindgren@curonova.se

Anna-Maria Tipper

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 401 68 52
E-post:
annamaria.tipper@curonova.se

Vida Huynh

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Susanne Emretsson

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-5770810
E-post:
susanne.emretsson@curonova.se

Maria Gullwer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 99 43
E-post:
maria.gulwer@curonova.se

Anna Johansson

Matchare/Administratör
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
0730-55 89 97
E-post:
anna.johansson@curonova.se

Renzo Noé

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 91 82
E-post:
renzo.noe@curonova.se

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Edit Holländer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
076-492 17 90
E-post:
edit.hollander@curonova.se

Per-Olof Borgh

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790067178
E-post:
per.o.borgh@curonova.se

Christer Stengel

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Nils Werner

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Karzan Zemanson

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Mattis Lu

Säljare/Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Maha Alganadi

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770441
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Stigbjörn Persson

Studie- & Yrkesvägledare
Område:
Jönköpings Län
Kontakt
Mob:
E-post:
stigbjorn.persson@curonova.se

Helene Thornander

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
079-585 35 38
E-post:
helene.thornander@curonova.se

Ronnie Hammarstedt

Områdesansvarig
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
079-585 35 24
E-post:
ronnie.hammarstedt@curonova.se

Alicia Attfors

Matchare
Område:
Västra Götalands län
Kontakt
Mob:
0730-76 32 71
E-post:
alicia.attfors@curonova.se

Azhin Bahaldin

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790066506
E-post:
azhin.bahaldin@curonova.se

Hans Birger Andersson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Semerab Belay

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Sozdar Mohamad

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
0730637183
E-post:
sozdar.mohamad@curonova.se

Mona Bjerborn

Matchare
Område:
Skåne län
Kontakt
Mob:
072-401 77 84
E-post:
mona.bjerborn@curonova.se

Malin Olsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Anna Dahl

Matchare
Område:
Kronobergs Län
Kontakt
Mob:
070-2458197
E-post:
anna.dahl@curonova.se

Kristoffer Ahlström

Matchare
Område:
Kalmar Län
Kontakt
Mob:
072-092 91 44
E-post:
kristoffer.ahlstrom@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?