vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Vida Huynh

Studie & Yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Nina Hamrin

Regionchef Mitt
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Sandra Alfredsson

HR-ansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 2020601
E-post:
sandra.alfredsson@curonova.se

Karzan Zemanson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Carola Swanljung

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Mattis Lu

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Therese Pettersson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 60
E-post:
therese.pettersson@curonova.se

Suss Duse Hodig

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?