vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Mattis Lu

Säljare/Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-577 02 43
E-post:
mattis.lu@curonova.se

Mikael Ahnell

Säljansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702-647155
E-post:
mikael.ahnell@curonova.se

Thor Pleijel

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 93 47
E-post:
thor.pleijel@curonova.se

Henok Asress Isak

Språkstöd
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 17 99
E-post:
henok.asress@curonova.se

Nina Hamrin

Regionchef Mitt
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070-5770078
E-post:
nina.hamrin@curonova.se

Vida Huynh

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
070 5771008
E-post:
vida.huynh@curonova.se

Renzo Noé

Områdesansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 91 82
E-post:
renzo.noe@curonova.se

Frida Lannerhjelm

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-601 05 18
E-post:
frida.lannerhjelm@curonova.se

Maria Gullwer

Matchare
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072-401 99 43
E-post:
maria.gulwer@curonova.se

Sandra Alfredsson

HR-ansvarig
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 2020601
E-post:
sandra.alfredsson@curonova.se

Karzan Zemanson

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0738331055
E-post:
karzan.zemanson@curonova.se

Carola Swanljung

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
0702893989
E-post:
carola.swanljung@curonova.se

Ghaida Alkhaldi

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-620 69 42
E-post:
ghaida.alkhaldi@curonova.se

Suss Duse Hodig

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
073-520 80 09
E-post:
Suss.dusehodig@curonova.se

Kajsa Frisk

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 601 17 20
E-post:
kajsa.frisk@curonova.se

Mohanad Smirat

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 092 34 12
E-post:
mohanad.smirat@curonova.se

Therése Dobos

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079 585 35 35
E-post:
therese.dobos@curonova.se

Anna-Maria Tipper

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
072 401 68 52
E-post:
annamaria.tipper@curonova.se

Eliisa Lönnborg

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
079-585 32 27
E-post:
eliisa.lonnborg@curonova.se

Edit Holländer

Coach
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
076-492 17 90
E-post:
edit.hollander@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?