vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Lars Lindgren

coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 42
E-post:
lars.lindgren@curonova.se

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Jenny Granholm

Studie- och yrkesvägledare
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-401 23 93
E-post:
jenny.granholm@curonova.se

Ola Hagberg

SYV/Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Henrik Eriksson

Regionchef Norr
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Tommy Andersson

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Anna Sjölund

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Daniel Haaranen

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Tomas Forsberg

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 00 61
E-post:
tomas.forsberg@curonova.se

Urban Fägnell

Områdesansvarig
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 80 60
E-post:
urban.fagnell@curonova.se

Ronnie Hammarstedt

Områdesansvarig
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
079-585 35 24
E-post:
ronnie.hammarstedt@curonova.se

Anja Lenner

Områdesansvarig
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-089 79 89
E-post:
anja.lenner@curonova.se

Michael Svensson

Kvalitéts- & Utbildningsansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
michael.svensson@curonova.se

Semerab Belay

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Hans Birger Andersson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Maha Alganadi

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770441
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Stefan Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Kennet Loberg

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0735870478
E-post:
kennet.loberg@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Marie Ohlsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Nils Werner

Coach
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Berit Lundqvist

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Peggy Goulding

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Maria Cronqvist

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Christer Stengel

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Ingemar Waara

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
073-8323530
E-post:
ingemar.waara@curonova.se

Helene Gimbergsson Anundsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 25
E-post:
Helene.ga@curonova.se

Susanne Emretsson

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-5770810
E-post:
susanne.emretsson@curonova.se

Fáten Nilsson

Coach
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
072-401 77 07
E-post:
faten.nilsson@curonova.se

Hind Yakzan

Coach
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0724016841
E-post:
hind.yakzan@curonova.se

Per-Olof Borgh

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790067178
E-post:
per.o.borgh@curonova.se

Azhin Bahaldin

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790066506
E-post:
azhin.bahaldin@curonova.se

Ewa Grahn

Coach
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-092 78 14
E-post:
ewa.grahn@curonova.se

Malin Olsson

Coach
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Razan Albunayah

Coach
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
076-492 79 25
E-post:
razan.albunayah@curonova.se

Josefine Önnerstam

Coach
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
072-401 96 49
E-post:
josefine.onnerstam@curonova.se

Jimmy Sjökvist

COO
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?