vi på curonova

Våra medarbetare:

kontakta oss

Mats Christiansen

VD
Område:
Stockholms Län
Kontakt
Mob:
E-post:
mats.christiansen@curonova.se

Ola Hagberg

Studie- och Yrkesvägledare/Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073- 585 44 38
E-post:
ola.hagberg@curonova.se

Henrik Eriksson

Regionchef Norr
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-5323241
E-post:
henrik.eriksson@curonova.se

Viktor Lander

Områdesansvarig/Matchare
Område:
Västerbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 19 86
E-post:
viktor.lander@curonova.se

Helene Gimbergsson Anundsson

Områdesansvarig Kramfors
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 25
E-post:
Helene.ga@curonova.se

Tommy Andersson

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-6101191
E-post:
tommy.andersson@curonova.se

Anna Sjölund

Områdesansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-6535841
E-post:
anna.sjolund@curonova.se

Daniel Haaranen

Områdesansvarig
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-0269169
E-post:
daniel.haaranen@curonova.se

Urban Fägnell

Områdesansvarig
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
072-601 80 60
E-post:
urban.fagnell@curonova.se

Ronnie Hammarstedt

Områdesansvarig
Område:
Hälsingland
Kontakt
Mob:
079-585 35 24
E-post:
ronnie.hammarstedt@curonova.se

Anja Lenner

Områdesansvarig
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-089 79 89
E-post:
anja.lenner@curonova.se

Semerab Belay

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5863970
E-post:
semerab.bismoy@curonova.se

Hans Birger Andersson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730687024
E-post:
hans.b.andersson@curonova.se

Maha Alganadi

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-5770441
E-post:
maha.alganadi@curonova.se

Beatrix Pärlestrand

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0730 246 023
E-post:
beatrix.parlestrand@curonova.se

Stefan Nilsson

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
073-5838134
E-post:
stefan.nilsson@curonova.se

Abdu Sunabara Ahmed

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 01 92
E-post:
abdu.s.ahmed@curonova.se

Kennet Loberg

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0735870478
E-post:
kennet.loberg@curonova.se

Yekalo Bokretsion

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0730876657
E-post:
yekalo.bokretsion@curonova.se

Marie Ohlsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0732429469
E-post:
marie.ohlsson@curonova.se

Nils Werner

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
0702187804
E-post:
nils.werner@curonova.se

Berit Lundqvist

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0703754940
E-post:
berit.lundqvist@curonova.se

Peggy Goulding

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
070-577 04 27
E-post:
peggy.goulding@curonova.se

Maria Cronqvist

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
073-802 30 55
E-post:
maria.cronqvist@curonova.se

Christer Stengel

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
073-098 61 26
E-post:
Christer.stengel@curonova.se

Ingemar Waara

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
073-8323530
E-post:
ingemar.waara@curonova.se

Susanne Emretsson

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
070-5770810
E-post:
susanne.emretsson@curonova.se

Hind Yakzan

Matchare
Område:
Norrbottens län
Kontakt
Mob:
0724016841
E-post:
hind.yakzan@curonova.se

Per-Olof Borgh

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790067178
E-post:
per.o.borgh@curonova.se

Azhin Bahaldin

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0790066506
E-post:
azhin.bahaldin@curonova.se

Malin Olsson

Matchare
Område:
Gävleborgs län
Kontakt
Mob:
0736608977
E-post:
malin.olsson@curonova.se

Lars Lindgren

Matchare
Område:
Jämtlands län
Kontakt
Mob:
072-401 26 42
E-post:
lars.lindgren@curonova.se

Razan Albunayah

Matchare
Område:
Dalarnas Län
Kontakt
Mob:
076-492 79 25
E-post:
razan.albunayah@curonova.se

Faisal Okla

Matchare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
0790066322
E-post:
faisal.okla@curonova.se

Michael Svensson

Kvalitéts- & Utbildningsansvarig
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
michael.svensson@curonova.se

Jimmy Sjökvist

COO
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
E-post:
jimmy.sjokvist@curonova.se

Dijana Markota

Administratör/Företagsrådgivare
Område:
Västernorrlands Län
Kontakt
Mob:
072-0928556
E-post:
dijana.markota@curonova.se

har du frågor eller funderingar?

Skriv till oss så kommer en av våra handledare att ta kontakt med dig inom kort.

Tack för att du tog kontakt med oss! Vi hör av oss inom kort.
Oops! Något gick fel, har du glömt att fylla i?